Sušící laboratorní váhy, váha

Sušící laboratorní váhy jsou určeny pro určování vlhkosti obsažené v malých vzorcích materiálu. Sušící laboratorní váhy jsou tedy analyzátory vlhkosti pro stanovení procent vlhkosti/sušiny v různých materiálech, které se vyznačují svou vysokou účinností a jednoduchou obsluhou.

Menu

TAGs

laboratorní váhy, laboratorní váha, prodej laboratorních vah, servis vah, váhy, váha

RYCHLÝ KONTAKT

LESAK s.r.o.

Božetěchova 2826/36
612 00 Brno
Jihomoravský kraj
+420 775 873 570
+420 517 076 770


eshop

Sušící laboratorní váhy, sušící laboratorní váha

Analyzátory vlhkosti pro stanovení % vlhkosti (sušiny) v různých materiálech s vysokou účinností a jednoduchou obsluhou.

Sušící laboratorní váhy jsou zařízení navržené pro určování vlhkosti obsažené v relativně malých vzorcích různých materiálů.

Analyzátor vlhkosti MB23

sušící laboratorní váhy

Kompaktní design, jednoduché používání a čištění . Infračervený konvenční ohřev. Ideální pro rutinné analýzy. Kompaktní a jednoduše použitelný

Funkce sušící laboratorní váhy: Stanovení vlhkosti (sušiny) od 50°C do 160°C, s 5°C přírůstkem, teplotu a čas analýzi možno měnit a tvořit metodiku.

Analyzátor vlhkosti MB35

sušící laboratorní váhy

Funkce sušící laboratorní váhy: rychlé halogenové vyhřívání (ve 30 vteřinách po 5 stupních °C přírůstcích od 50 °C až do 160 stupňů °C).

Opakovatelnost 0,03% (vzorek 10g), volba jednotky hmotnosti, program pro statistiku, 1 teplotní profiy (standardní), manuální programování času / teploty.

Laboratorní váhy - ESHOP

Veškeré sušící laboratorní váhy naleznete v našem eshopu.

next

Doporučujeme: Plovoucí podlahy, vinylové podlahy, terasy, parkety Praha. Postarat se o vrty pro tepelná čerpadla nechte na odbornících. Odtahovka Vyškov se zase postará o odtah Vašeho auta.