Zlatnické laboratorní váhy, váha

Zlatnické laboratorní váhy jsou určené pro výkup a prodej drahých kovů. Zlatnické laboratorní váhy jsou přesné váhy s rozlišovací schopností 0,01g určené do zlatnictví, zastaváren a obecně tam, kde je potřeba dosáhnout velké přesnosti při vážení.

Menu

TAGs

laboratorní váhy, laboratorní váha, prodej laboratorních vah, servis vah, váhy, váha

RYCHLÝ KONTAKT

LESAK s.r.o.

Božetěchova 2826/36
612 00 Brno
Jihomoravský kraj
+420 775 873 570
+420 517 076 770


eshop

Zlatnické laboratorní váhy, zlatnická laboratorní váha

Váhy pro zlatníky - zlatnické laboratorní váhy usnadní vaši práci v oboru, kde je potřeba přesnost a preciznost. Tyto váhy se hodí i do zastaváren a obchůdků zabývajících se nákupem a prodejem drobných předmětů

Zlatnické laboratorní váhy se používají pro výkup a prodej drahých kovů. Jsou to váhy přesné s doporučenou rozlišovací schopností 0,01g, úředně ověřitelné.

Pro kontrolní převažování slouží kapesní váhy, které nelze úředně ověřit.

Zlatnická váha do 300g / 0,005g
NHB300M

Zlatnické laboratorní váhy

Přesná zlatnická nebo laboratorní váha do 300g s přesností 0,005 g pro rychlé a spolehlivé vážení. Váha má LCD displej s modrým LED podsvitem.

Používají se jako kontrolní váha v laboratořích, zastavárnách, při vyúce ve školách, pro výzkumné účely atd.

Zlatnická váha do 600g / 0,01g
NHB600M

Zlatnické laboratorní váhy

Přesná laboratorní váha do 600g s přesností 0,01 g pro rychlé a spolehlivé vážení. Váha má LCD displej s modrým LED podsvitem.

Používají se jako zlatnická váha pro výkup i prodej drahých kovů ve zlatnictví, kontrolní váha v laboratořích, zastavárnách, při vyúce ve školách, pro výzkumné účely atd.

Zlatnické laboratorní váhy - ESHOP

Veškeré zlatnické laboratorní váhy naleznete v našem eshopu.

next

Doporučujeme: Plovoucí podlahy, vinylové podlahy, terasy, parkety Praha. Postarat se o vrty pro tepelná čerpadla nechte na odbornících. Odtahovka Vyškov se zase postará o odtah Vašeho auta.